Subota, 18. svibnja 2024.

Četvrta liga: Tehničar se prošetao Velikim vrtom, Bratstvo nadvisilo Kloštrane

U nedjelju su odigrane preostale utakmice 22. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica'

U nedjelju su odigrane preostale utakmice 22. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Vodeći Tehničar prošetao se imbriovečkim Velikim vrtom i lako dobrio derbi s ljutim suparnikom Borcem koji pamti i puno bolje sezone. Završilo je 0:4 za Cvetkovčane.

Prva dva gola za momčad trenera Krunoslava Lovreka zabio je Alen Milek u 13. i 18. minuti, a u nastavku je strijelac bio Ivan Vrkić u 60. i 86. minuti.

Mladost iz Kloštra Podravskog u Prugovcu je ugostila Bratstvo, a Kunovčani su slavili rezultatom 1:3.

Pogodak za Mladost postigao je Siniša Golubić (68′), a za goste su zabijali Antonio Mišura (49′), Vid Bartolić (80′) i Mario Ćibarić (86′).