Subota, 18. svibnja 2024.

Prva ŽNL: Panonija iznenadila susjede iz Drnja, Glogovčani bolji od Miklinovčana, remi u Močilama

Preostale utakmice 21. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige odigrane su u nedjelju poslijepodne.

Iznenađenje je priredila Panonija koja je u susjedskom derbiju u Peterancu s 2:0 svladala favorizirani Tomislav.

Trener gostiju iz Drnja Mario Žuljić bio je jako ljut nakon utakmice, a u Đurđevcu se otvorio šampanjac jer je Graničar pet kola prije kraja ovim kiksom Tomislava osigurao naslov prvaka.

Za Peterančane su zabijali Luka Godek u 35. i Kruno Cvetković u 53. minuti.

Močile su u Koprivnici ugostile Tomislav Radnik, a susret je završen rezultatom 2:2. Strijelci za domaćine bili su Robert Rumenjak u 23. i Nikola Orejaš u 85. minuti, a za goste Emilko Janković u 26. i Dario Mesar u 60. minuti.

Iz Močila su se nakon utakmice oglasili objavom na Facebooku.

Rudar je u Glogovcu svladao Miklinovec s 2:1. Domaćin je poveo s 2:0 pogocima Hrvoja Bačija u 16. i Stivena Horvata u 68. minuti, a gosti su u 85. preko Ivana Dološčaka postigli počasni pogodak.

PRVA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 21. KOLO (nedjelja, 17.00):

Starigrad NK Starigrad – NK Prugovac 0:0
Đurđevac: NK Graničar (Đ) – NK Lipa 5:0
Kalinovac: NK Kalinovac – NK Sloga 1:0
Đelekovec: NK Osvit – NK Drava (NP) 2:1
Koprivnica: NK Močile – NK Tomislav Radnik 2:2
Peteranec: NK Panonija – NK Tomislav 2:0
Glogovac: NK Rudar (G) – NK Miklinovec 2:1

1. NK Graničar (Đ) 21 18 2 1 72:10 +62 56