Četvrtak, 6. listopada 2022.

Evo najnovijih službenih nogometnih transfera u Podravini i Prigorju

U nastavku vam donosimo popis najnovijih službenih transfera u Podravini i Prigorju sa sjednice Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije održane u utorak

Preporučujemo

Ljetni prijelazni rok uvijek je vrlo prometan za igrače i klubove, iznimka nije ni ovo ljeto.

U nastavku vam donosimo popis najnovijih službenih transfera u Podravini i Prigorju sa sjednice Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije održane u utorak, 9. kolovoza.

Registracije igrača

“NK OSVIT”, ĐELEKOVEC

Arsen Vuljak 35/1
Roko Premec 35/1
Toni Gašpar 35/1
Vida Bartolin 35/1
Damir Bebek (NK Gošk, Gotalovo) 34/2

“NK LIPA”, HLEBINE

Nikola Lončar (NK Močile, Koprivnica) 34/2

“NK MLADOST BREGI”, KOPRIVNIČKI BREGI

Dario Guduraš (NK Podravec, Torčec) 34/2

“NK BILOGORA”, GORNJA VELIKA

Dario Rajn (NK Čvrstec, Sveti Petar Čvrstec) 34/2
Slobodan Posavec (NK Reka, Reka) 34/2
Jasmin Trokter (NK Jedinstvo, Pustakovec) 34/2
Denis Pomahač (NK Sokol, Sokolovac) 34/2

“NK PRUGOVAC”, PRUGOVAC

Matija Radelić (NK Bušpan, Kozarevac) 34/2
Josip Dakić (NK Ivanja Reka, Zagreb) 34/2

“NK KALINOVAC”, KALINOVAC
Ivan Ibriks (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
Deni Kucljak (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
Nikola Menegati (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
Silvijo Buzuk (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/2

“NK TOMISLAV”, DRNJE

Matija Lončar (NK Osvit, Đelekovec) 34/2

“NK JEDINSTVO”, PUSTAKOVEC
Siniša Bošnjak (NK JadranGaleb, Koledinec) 2434/2
Zvonimir Šincek (NK Jedinstvo, Pustakovec) 34/1
Zoran Kičin (NK Sabarija, Subotica Podravska) 2434/2
Goran Frčko (NK JadranGaleb, Koledinec) 2434/2

“NK MLADOST KLOŠTAR”, KLOŠTAR PODRAVSKI

Denis Kovač (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/2
Dean Klemen (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/2
Matija Miloš (NK Pitomača, Pitomača) 34/2

“NK RASINJA”, RASINJA

Venad Štabi (NK Jedinstvo, Pustakovec) 34/2

“NK VIKTORIJA”, VOJAKOVAC

Krunoslav Car (NK Graničar Tučenik, Tučenik) 34/1

“NK RUDAR (G)”, GLOGOVAC

Marko Geci (NK JadranGaleb, Koledinec) 2434/2

“NK ČVRSTEC”, SVETI PETAR ČVRSTEC

Matej Miklečić (NK Viktorija, Vojakovac) 34/2
Božidar Vitez (NK Jedinstvo, Pustakovec) 34/2
Mihael Krušić (NK Čvrstec, Sveti Petar Čvrstec) 34/1

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA

Erik Riđan (NK Rudeš, Zagreb) 34/2
Karlo Herceg (NK Sesvete, Zagreb) 34/2
Simon Simonaj (HNK Orijent 1919, Rijeka) 34/2
Mirko Valenčić (HNK Orijent 1919, Rijeka) 34/2
Abel Krznar (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2

“NK MIČETINAC”, MIČETINAC

Vjekoslav Belobrk (NK Kalinovac, Kalinovac) 34/2

“NK MOČILE”, KOPRIVNICA

Nikola Godek (NK Močile, Koprivnica) 34/1

“NK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA

David Kranclbinder (NK Podravac, Virje) 34/2
Leo Hajdinjak (Allerheiligen, ) 34/10

“NK FERDINANDOVAC”, FERDINANDOVAC

Dino Milinović (NK Pitomača, Pitomača) 34/2
Luka Skoko (NK Pitomača, Pitomača) 34/2

“NK PRIGORJE”, SVETI PETAR OREHOVEC

Marko Tomić (NK Viktorija, Vojakovac) 34/2

Brisanja igrača

“NK BRATSTVO”, KUNOVEC

Luka Tićak jer odlazi na područje drugog saveza.

- Advertisement -

Najnovije objave