FOTO Golijada u Podravskim Sesvetama, Drava bolja od Zrinskog

Mnogobrojni gledatelji na igralištu Kladje u Podravskim Sesvetama mogli su uživati u vrhunskoj nogometnoj predstavi s mnogo preokreta i iznenađenja u igri.

U prijateljskoj utakmici sastala su se dva jesenska prvaka, Drava iz Treće koprivničko-križevačke ŽNL te Zrinski iz Nove Bukovice (Druga virovitičko-podravska županijska liga – istok).

Vrijeme i teren su bili odlični za igru. Gosti su sve do pred kraj prvog poluvremena golovima Šomođija, Hamačeka i Matote vodili 3:0, a onda Tenjeri postiže gol za domaćine.

Na samom početku drugog poluvremena, kada to nitko nije očekivao, šok za goste. Golovima Zorića i Posavca Drava je izjednačila rezultat.

Međutim, gosti ne posustaju i drugim golom Šomođija ponovo dolaze u vodstvo rezultatom 4:3.

A onda su uslijedila dva brza prodora kroz obranu gostiju i golovima Zorića i Posavca Drava ponovo dolazi u vodstvo, te je rezultatom 5:4 za domaćina utakmica i završila.

Sam susret je protekao u fer i sportskoj borbi, a treba istaknuti odličan udarac igrača gostiju koji je završio u lijevoj stativi te jednu nevjerojatnu obranu gostujućeg vratara.

Bio je to prijateljski susret dvije ravnopravne momčadi, a sljedeće nedjelje počinje službeno natjecanje u Trećoj županijskoj ligi.