Četvrtak, 2. svibnja 2024.

FOTO Križevački malonogometni turnir: dvije pobjede Unijabetona, uzbudljive utakmice Zvonarek sistema

Već prvog dana pokazalo se da je pred križevačkom publikom iznimno kvalitetan turnir jer iznenađenja, lijepih pogodaka i majstorija nije nedostajalo

Započeo je malonogometni spektakl u Križevcima, koji se nastavio nakon gotovo tri godine stanke zbog koronavirusa. Već prvog dana pokazalo se da je pred križevačkom publikom iznimno kvalitetan turnir jer iznenađenja, lijepih pogodaka i majstorija nije nedostajalo.

BIG BANG TEAM-RPM – ŠPANERI 3:0 BB

Big Bang Team odmah je upisao tri boda protiv zagrebačkih Španera, koji se nisu pojavili na ovom susretu.

UNIJABETON – HOTEL PICOK 8:0

Unijabeton opravdala je ulogu favorita utakmice u susretu s đurđevačkim Hotelom Picok. Kao glavni pretendenti na ovogodišnjeg osvajača Zagrepčani su suvereno otvorili turnir i pobijedili s čak 8:0. Dvostruki strijelci bili su Radoš i Srbljinović, dok su po jedan zabili Darojković, Boršić, Čosić i Crnčević.

ZVONAREK SISTEMI – TVD ZAGREB 0:0

Bila je to prava ljepotica večeri, kojoj su nedostajali samo zgodici. Obje momčadi su pokazale odličnu kvalitetu i vjerojatno bi jedan gol presudio susret. Međutim, on nije postignut, tako da i dalje slijedi neizvjesnost u skupini H.

BIG BANG TEAM-RPM – NIL TRGOVINA DIJELOVIMA 1:1

Isti epitet, kao i prethodna utakmica, mogla bi ponijeti i ova. No, ovdje su gledatelji imali prilike vidjeti i dva zgoditka. Po jedan sa svake strane. Već u 6. minuti Big Bang je u prednost doveo iskusni Karamatić, dok je upornost Bjelovarčana kapitalizirao Bajsić u 23. minuti i postavio konačnih 1:1.

ZVONAREK SISTEMI – PARKETI NOVSKA 6:2

Možemo konstatirati da se više očekivalo od momčadi iz Novske. No, s druge strane Zvonareki su u svojem drugom susretu večeri pokazali da mogu biti ubojiti i svladali momčad Parketa iz Novske sa 6:2. Već u prvoj minuti Golenja pogađa za vodstvo, što je poprilično iznenadilo momčad iz Novske. Slaven Hlišć pogađa u 9. minuti, Draguljić u 11., Golenja ponovo u 14. minuti susreta. U 19. minuti u strijelce se upisuje Črnko, dok Draguljić svoj drugi zgoditak postiže u 21. minuti.

Momčad Parketa se prekasno probudila te je pogocima Đusija u 25. i Mlinarića u 26. minuti susreta smanjila zaostatak na 6:2, ali je bilo premalo vremena za eventualno iznenađenje.

UNIJABETON – ZLATARNE NOKAJ 2:1

Čvrst i uzbudljiv te do kraja neizvjestan susret odigrali su Unijabeton i Zlatarne Nokaj. Crnčević pogađa u 5. minuti za vodstvo Unijabetona, ali snalažljivi i vižljasti Pisačić pogađa u 18. minuti za 1:1. No, zagrebačka momčad je odlučila osigurati drugi krug te je križevački dečko Tomislav Srbljinović precizno pogodio u 27. minuti i donio pobjedu i još tri boda na konto Unijabetona.

TVD ZAGREB – PARKETI NOVSKA 2:0

Pobjednik susreta odlučen je u drugom poluvremenu, a pobjedu zagrebačkoj postavi donio je Mario Skorin pogocima u 17. i 26. minuti susreta. Ovim porazom Parketi su već u ponedjeljak završili svoj put u Križevcima.

U utorak od 18 sati na rasporedu su sljedeći susreti: NK Strmec – NK Zrinski, Pimont-Fianona – CB Grand, Zrinski – Radnički, Pimont-Fianona – Graditeljstvo Cvilko, NK Strmec – NK Radnički, Graditeljstvo Cvilko – CB Grand, Renzo #99 – Anet GMT.

Sve informacije, rezultate i ljestvice s križevačkog turnira, kojem je medijski pokrovitelj klikaj.hr, možete vidjeti OVDJE.