FOTO Starigrad osvojio pripremni turnir u vatrenom finalu protiv Drnja, Sokolovcu treće mjesto

Nogometni klub Starigrad polako je krenuo s velikom proslavom 25 godišnjice kluba. Za početak organiziran je turnir seniorskih županijskih ekipa. Sudionici su domaći Starigrad, Tomislav Drnje, Sokol Sokolovac i Omladinac iz Herešina.

Finale su u petak izborili Tomislav i Starigrad, dok su za treće mjesto igrali Sokol i Omladinac. Sokol je osvojio treće mjesto pobjedom 5:2.

U vatrenom finalu između Starigrada i drnjanskog Tomislava pobjedu je odnijela domaća momčad. Konačan rezultat bio je 3:2 za Starigrad, a pogodak odluke postigao je Ranilović. Drnje je izjednačilo na 2:2 samo dvije minute prije kraja utakmice, da bi dobilo gol u zadnjim minutama, baš je Ranilović pogodio iz slobodnjaka.

Spomenimo kako je i krajem prvog dijela došlo do naguravanja i svađe, ali sve je brzo smireno. Nakon završenih utakmica slijedila je podjela priznanja i veliko druženje.