Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Fugaplast poražen kod kuće od Gornje Rijeke, Čvrstec u golijadi dobio Reku

Ostale utakmice igraju se u nedjelju

U subotu su odigrane dvije utakmice trećeg kola Druge ŽNL koprivničko-križevačke.

Fugaplast je u Goli poražen od Gornje Rijeke s 2:1 iako je više od pola sata zbog isključenja Dominika Zidarića igrao s igračem više.

Poveo je Fugaplast u 7. minuti s bijele točke. Strijelac je bio Duje Aralica. Andrija Berend je izjednačio u 20. minuti, a veliko slavlje gostima donio je Mario Nemčić u 85. minuti.

Čvrstec je na domaćem terenu s 5:2 pobijedio Reku. Poveo je domaćin u 16. minuti preko Antonija Jakšinića, a izjednačava u 39. minuti Flis. U 54. minuti za Čvrstec zabija Marin Jakšinić, a isti igrač povećava rezultat u 73. minuti. Gosti se nisu predavali i to im se isplatilo u 79. minuti kada zabija ponovno Flis. U 87. minuti Marin Jakšinić zabija svoj hat-trick, a konačni rezultat postavio je u 90. minuti Antonio Jakšinić.

Ostale utakmice igraju se u nedjelju. Najzanimljivije bi trebalo biti u Torčecu gdje domaći Podravec dočekuje momčad Starigrada.

06.09.2020 17:00 Koprivnički Bregi NK Mladost (KB) – NK Hrvatski bojovnik -:-
06.09.2020 17:00 Podravske Sesvete NK Drava (PS) – NK Močile -:-
05.09.2020 17:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Reka 5:2
06.09.2020 17:00 Herešin NK Omladinac – NK Prugovac -:-
06.09.2020 17:00 Gola NK Fugaplast – NK Gornja Rijeka 1:2
06.09.2020 17:00 Torčec NK Podravec – NK Starigrad -:-
06.09.2020 17:00 Gotalovo NK Gošk – NK Rudar (G) -:-