Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

Judo klub Koprivnica ponovno odličan, u Pisarovini osvojeno čak sedam medalja

Judo klub Koprivnica je nastupio sa sedam natjecatelja

U organizaciji Judo kluba Pisarovina u subotu je u sportskoj dvorani Osnovne škole Vladimir Nazor održan 13. međunarodni judo turnir “Memorijal Damir Milatović”, koji je okupio preko 440 natjecatelja iz 33 kluba iz Hrvatske, Mađarske i Bosne i Hercegovine.

Judo klub Koprivnica je nastupio sa sedam natjecatelja koji su ostvarili odlične rezultate.

Jana Rožac je osvojila dva prva mjesta i zlatne medalje u kategoriji djevojčica U-14 do 63 kg i u kategoriji mlađih kadetkinja U-16 do 63 kg. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su Martin Terzić u kategoriji dječaka U-8 do 24 kg, Borna Rožac u kategoriji dječaka U-12 do 50 kg i Patrik Ferčec u kategoriji dječaka preko 55 kg.

Treća mjesta i brončane medalje osvojili su Luka Tešija u kategoriji dječaka U-8 do 21 kg i Klarisa Krušelj u kategoriji djevojčica U-10 do 36 kg. Borna Šumiga je, pak, osvojio sedmo mjesto u kategoriji dječaka U-10 do 42 kg.