Juniori Slavena Belupa upisali i treću prvenstvenu pobjedu u nizu

Juniori Slavena Belupa upisali su protiv Cibalije treće u nizu prvenstveno slavlje. Računajući i regionalni Kup, mladi Slavenaši imaju pet pobjeda u posljednjih pet utakmica.

Vinkovčane su na domaćem terenu svladali rezultatom 2:0. Tijekom svih 90 minuta su imali dominaciju na terenu i zasluženo slavili. Golove vrijedne tri boda za Slavenove juniore postigli su Vlašić u 37. i Herceg u 49. minuti.

S novom pobjedom momčad trenera Marija Gregurine je stigla do 14. boda i 11. mjesta prvenstvene ljestvice.

Pioniri i kadeti nisu bili iste sreće. U 14. kolu su poraženi na gostovanju kod Solina s 2:0, odnosno 1:0. Mlađi Slavenaši su 12. na ljestvici s 10, a stariji deveti sa 16 bodova, priopćili su iz koprivničkog kluba.