Petak, 26. travnja 2024.

Legrađani poveli preko Baričića, ali Tehnika Koprivnica na krilima Radotovića i mladog Lončarića preokreće rezultat

Nakon što je prošlog vikenda u zaostaloj utakmici jesenskog dijela prvenstva Ferdinandovac minimalnim rezultatom pobijedio Tehniku Koprivnicu, ovog vikenda započeo je i službeno drugi dio sezone u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Igraju se utakmice 16. kola.

Kao što smo već izvijestili, u subotu poslijepodne odigrane su tri utakmice, a ona između Tehnike Koprivnice i Graničara iz Legrada odigrana je navečer pod reflektorima na umjetnom travnjaku koprivničkog stadiona.

U podravskom derbiju pobijedila je momčad Tehnike Koprivnice rezultatom 3:1. Poveli su gosti preko Baričića, a izjednačio je Radotović udarcem iz prve s ruba kaznenog prostora nakon ubačaja Ježića. Rezultatom 1:1 se otišlo i na odmor.

U nastavku susreta Radotović se još jednom upisao u strijelce, precizan je bio s 11 metara. Najstrožu kaznu izborio je Lovković. Konačni rezultat postavio je mladi Lončarić iz Herešina u završnici utakmice, nakon polukontre, samo nekoliko minuta nakon što je ušao u igru.

Vodeća Bilogora na domaćem je terenu u Grubišnom Polju s 4:1 pobijedila Mladost iz Kloštra Podravskog, Suhopolje i Slatina odigrali su 2:2, a Čazma je s 2:1 slavila u Pitomači.

U nedjelju s početkom u 15.30 sati još igraju Tomislav Drnje i Bilogorac, Dinamo Predavac i Garić te Ferdinandovac i Zdenka.