Odličan start u košarkaško prvenstvo juniorki Podravca iz Virja

Nakon uvjerljive domaće pobjede protiv Radosti iz Čakovca (76:43), u drugom kolu juniorske regionalne košarkaške lige Virovke su u subotu gostovale u Virovitici i pobijedile rezultatom 82:58. Utakmica je pokazala dvije strane njihove izvedbe.

U prvom poluvremenu odlična igra i u obrani i u napadu donijela je curama iz Podravca prednost od 20 poena razlike. U drugom poluvremenu dogodila se čista suprotnost. Ostale su na prednosti od 20+, a iz čega treba izvući pouku i pokušati izbjegavati ovakav pad u narednim utakmicama. Najefikasnije u redovima Podravca bile su E. Cik s 27 koševa te A. Krstanović i S. Vincek s 14 poena.

U idućem kolu ekipa Podravca je slobodna, tako da ima dovoljno vremena za pripremu sljedeće utakmice koju će odigrati na domaćem terenu za tjedan dana protiv Molvi.