Nedjelja, 28. travnja 2024.

Podravkin strijelac Gregor Gašparić osvojio pet medalja na Prvenstvu Hrvatske

Mladi član Streljačkog športskog kluba Podravka Gregor Gašparić ostvario je sjajan uspjeh na Prvenstvu Hrvatske za juniore i mlađe juniore.

Na streljani u Solinu Gregor je u disciplini 25 metara malokalibarski pištolj ostvario plasman na peto mjesto u konkurenciji juniora rezultatom od 537 krugova, a u konkurenciji mlađih juniora osvojio je zlatnu medalju.

U disciplini malokalibarski pištolj slobodnog izbora 50 metara u konkurenciji juniora rezultatom od 501 krugom Gašparić je osvojio srebrnu, a u konkurenciji mlađih juniora zlatnu medalju.

Rezultatom od 520 krugova u disciplini 25 metara standard malokalibarski pištolj mladi Podravkin strijelac osvojio je srebrno u konkurenciji juniora te zlato u konkurenciji mlađih juniora.