Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

[VIDEO] Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici izgubio od Maribora

Još jednu prijateljsku utakmicu u sklopu ljetnih priprema odigrali su u utorak nogometaši Slavena Belupa u Sloveniji.

Gostovali su kod Maribora, trećeplasirane momčadi slovenskog prvenstva, na stadionu Ljudski vrt.

Momčad nizozemskog stručnjaka Ricarda Moniza upisala je poraz rezultatom 2:0, a pogotke su postigli Pihler u 10. i Skuka u 28. minuti.

Slaven je imao svoje prilike preko Mioča, Crnca i Hoxhe, ali nije ih iskoristio, dok je u nastavku Marković obranio tri udarca domaćih igrača.

Sljedeću pripremnu utakmicu koprivnička momčad igra u četvrtak na Rogli s Mornarom iz Bara.

MARIBOR – SLAVEN BELUPO 2:0 (2:0)
MARIBOR – Ljudski vrt. Gledatelja 300. Sudac: Tadej Mežnar (Slovenija).
MARIBOR: Bergsen, Pihler, Skuka, Kolar, Karič, Žinič, Ferčec, Horvat, Dizdarević, Lorber, Čuk; još su igrali: Zalokar, Strajnar, Vrhovec, Antolin, Watson, Rafiu, Mitrović, Iličić, Tavares. TRENER: Damir Krznar.
SLAVEN BELUPO: Sušak – Krušelj, Međimorec, Boras (od 50. Kocijan), Martinaga (od 79. Bosec) – Mioč, Marina, Mađarić (od 79. Bošnjak) – Crnac (od 88. Eškinja), Manaj (od 46. Šakota), Hoxha (od 60. Mrdaković). TRENER: Ricardo Moniz.
STRIJELCI: 1:0 Pihler (10), 2:0 Skuka (28).