Ponedjeljak, 17. siječnja 2022.

Poznat je i raspored jesenskog dijela prvenstva u Trećoj ŽNL koprivničko-križevačkoj

Koliko će točno klubova ispadati iduće sezone još nije poznato, ali u tijeku su razgovori o preustroju natjecanja

Preporučujemo

U prostorijama Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u srijedu je održan i plenum klubova koji se natječu u Trećoj ŽNL.

Prvenstvo počinje 22. kolovoza. Podsjetimo, ove sezone ponovno će se igrati jedinstvena Treća ŽNL, a u viši rang otišle su momčadi Mičetinca i Sokola. Mičetinac je osvojio naslov u Trećoj ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac, a Sokolovčani u Trećoj ŽNL skupina Križevci.

Iz Druge ŽNL u Treću ŽNL preselili su i nogometaši Reke i Drave iz Podravskih Sesveta.

Koliko će točno klubova ispadati iduće sezone još nije poznato, ali u tijeku su razgovori o preustroju natjecanja.

U nastavku vam donosimo raspored utakmica u jesenskom dijelu prvenstva po kolima…

Kolo 1

22.08.2021 17:30 Koprivnica         NK Zagorec – NK Mladost Carevdar

22.08.2021 17:30 Veliki Raven         NK Mladost Veliki Raven – NK Reka

22.08.2021 17:30 Gornja Velika         NK Bilogora – NK Drava (PS)

22.08.2021 17:30 Koledinec         NK Jadran-Galeb – NK Rudar (B)

22.08.2021 17:30 Kozarevac         NK Bušpan – NK Prigorje

22.08.2021 17:30 Novo Virje         NK Graničar (NV) – NK Rasinja

Kolo 2

29.08.2021 10:00 Botinovec         NK Rudar (B) – NK Bušpan

29.08.2021 17:00 Carevdar         NK Mladost Carevdar – NK Rasinja

29.08.2021 17:00 Sveti Petar Orehovec     NK Prigorje – NK Graničar (NV)

29.08.2021 17:00 Podravske Sesvete     NK Drava (PS) – NK Jadran-Galeb

29.08.2021 17:00 Reka             NK Reka – NK Bilogora

29.08.2021 17:00 Koprivnica         NK Zagorec – NK Mladost Veliki Raven

Kolo 3

05.09.2021 17:00 Veliki Raven         NK Mladost Veliki Raven – NK Mladost Carevdar

05.09.2021 17:00 Gornja Velika         NK Bilogora – NK Zagorec

05.09.2021 17:00 Koledinec         NK Jadran-Galeb – NK Reka

05.09.2021 17:00 Kozarevac         NK Bušpan – NK Drava (PS)

05.09.2021 17:00 Novo Virje         NK Graničar (NV) – NK Rudar (B)

05.09.2021 17:00 Rasinja             NK Rasinja – NK Prigorje

Kolo 4

12.09.2021 10:00 Botinovec         NK Rudar (B) – NK Rasinja

12.09.2021 16:00 Carevdar         NK Mladost Carevdar – NK Prigorje

12.09.2021 16:00 Podravske Sesvete     NK Drava (PS) – NK Graničar (NV)

12.09.2021 16:00 Reka             NK Reka – NK Bušpan

12.09.2021 16:00 Koprivnica         NK Zagorec – NK Jadran-Galeb

12.09.2021 16:00 Veliki Raven         NK Mladost Veliki Raven – NK Bilogora

Kolo 5

19.09.2021 16:00 Gornja Velika         NK Bilogora – NK Mladost Carevdar

19.09.2021 16:00 Koledinec         NK Jadran-Galeb – NK Mladost Veliki Raven

19.09.2021 16:00 Kozarevac         NK Bušpan – NK Zagorec

19.09.2021 16:00 Novo Virje         NK Graničar (NV) – NK Reka

19.09.2021 16:00 Rasinja             NK Rasinja – NK Drava (PS)

19.09.2021 16:00 Sveti Petar Orehovec     NK Prigorje – NK Rudar (B)

Kolo 6

26.09.2021 16:00 Carevdar         NK Mladost Carevdar – NK Rudar (B)

26.09.2021 16:00 Podravske Sesvete     NK Drava (PS) – NK Prigorje

26.09.2021 16:00 Reka             NK Reka – NK Rasinja

26.09.2021 16:00 Koprivnica         NK Zagorec – NK Graničar (NV)

26.09.2021 16:00 Veliki Raven         NK Mladost Veliki Raven – NK Bušpan

26.09.2021 16:00 Gornja Velika         NK Bilogora – NK Jadran-Galeb

Kolo 7

03.10.2021 10:00 Botinovec         NK Rudar (B) – NK Drava (PS)

03.10.2021 16:00 Koledinec         NK Jadran-Galeb – NK Mladost Carevdar

03.10.2021 16:00 Kozarevac         NK Bušpan – NK Bilogora

03.10.2021 16:00 Novo Virje         NK Graničar (NV) – NK Mladost Veliki Raven

03.10.2021 16:00 Rasinja             NK Rasinja – NK Zagorec

03.10.2021 16:00 Sveti Petar Orehovec     NK Prigorje – NK Reka

Kolo 8

10.10.2021 15:00 Carevdar         NK Mladost Carevdar – NK Drava (PS)

10.10.2021 15:00 Reka             NK Reka – NK Rudar (B)

10.10.2021 15:00 Koprivnica         NK Zagorec – NK Prigorje

10.10.2021 15:00 Veliki Raven         NK Mladost Veliki Raven – NK Rasinja

10.10.2021 15:00 Gornja Velika         NK Bilogora – NK Graničar (NV)

10.10.2021 15:00 Koledinec         NK Jadran-Galeb – NK Bušpan

Kolo 9

17.10.2021 10:00 Botinovec         NK Rudar (B) – NK Zagorec

17.10.2021 15:00 Kozarevac         NK Bušpan – NK Mladost Carevdar

17.10.2021 15:00 Novo Virje         NK Graničar (NV) – NK Jadran-Galeb

17.10.2021 15:00 Rasinja             NK Rasinja – NK Bilogora

17.10.2021 15:00 Sveti Petar Orehovec     NK Prigorje – NK Mladost Veliki Raven

17.10.2021 15:00 Podravske Sesvete     NK Drava (PS) – NK Reka

Kolo 10

24.10.2021 15:00 Carevdar         NK Mladost Carevdar – NK Reka

24.10.2021 15:00 Koprivnica         NK Zagorec – NK Drava (PS)

24.10.2021 15:00 Veliki Raven         NK Mladost Veliki Raven – NK Rudar (B)

24.10.2021 15:00 Gornja Velika        NK Bilogora – NK Prigorje

24.10.2021 15:00 Koledinec         NK Jadran-Galeb – NK Rasinja

24.10.2021 15:00 Kozarevac         NK Bušpan – NK Graničar (NV)

Kolo 11

31.10.2021 10:00 Botinovec         NK Rudar (B) – NK Bilogora

31.10.2021 14:00 Novo Virje         NK Graničar (NV) – NK Mladost Carevdar

31.10.2021 14:00 Rasinja             NK Rasinja – NK Bušpan

31.10.2021 14:00 Sveti Petar Orehovec     NK Prigorje – NK Jadran-Galeb

31.10.2021 14:00 Podravske Sesvete     NK Drava (PS) – NK Mladost Veliki Raven

31.10.2021 14:00 Reka             NK Reka – NK Zagorec

- Advertisement -

Najnovije objave