Četvrtak, 29. veljače 2024.

Poznat je i raspored jesenskog dijela prvenstva u Četvrtoj ŽNL koprivničko-križevačkoj

Prvenstvo počinje 22. kolovoza, a u natjecanju sudjeluje osam momčadi

- Oglas -

U prostorijama Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u srijedu je održan i plenum klubova koji se natječu u Četvrtoj ŽNL.

Prvenstvo počinje 22. kolovoza, a u natjecanju sudjeluje osam momčadi.

U nastavku vam donosimo raspored utakmica u jesenskom dijelu prvenstva po kolima…

- Oglas -

Kolo 1

22.08.2021 17:30 Miholec             NK Ratar – NK Polet

22.08.2021 17:30 Podravska Selnica     NK Drava (SP) – NK Radnički

22.08.2021 17:30 Zablatje         NK Udarnik – NK Jedinstvo

22.08.2021 17:30 Bočkovec         NK Dragovoljac – NK Sabarija

- Oglas -

Kolo 2

29.08.2021 17:00 Glogovnica         NK Polet – NK Sabarija

29.08.2021 17:00 Pustakovec         NK Jedinstvo – NK Dragovoljac

29.08.2021 17:00 Križevci         NK Radnički – NK Udarnik

29.08.2021 17:00 Miholec             NK Ratar – NK Drava (SP)

Kolo 3

04.09.2021 17:00 Subotica Podravska     NK Sabarija – NK Jedinstvo

05.09.2021 17:00 Podravska Selnica     NK Drava (SP) – NK Polet

05.09.2021 17:00 Zablatje         NK Udarnik – NK Ratar

05.09.2021 17:00 Bočkovec         NK Dragovoljac – NK Radnički

Kolo 4

12.09.2021 16:00 Glogovnica         NK Polet – NK Jedinstvo

12.09.2021 16:00 Križevci         NK Radnički – NK Sabarija

12.09.2021 16:00 Miholec             NK Ratar – NK Dragovoljac

12.09.2021 16:00 Podravska Selnica     NK Drava (SP) – NK Udarnik

Kolo 5

18.09.2021 16:00 Subotica Podravska     NK Sabarija – NK Ratar

19.09.2021 16:00 Zablatje         NK Udarnik – NK Polet

19.09.2021 16:00 Bočkovec         NK Dragovoljac – NK Drava (SP)

19.09.2021 16:00 Pustakovec         NK Jedinstvo – NK Radnički

Kolo 6

26.09.2021 16:00 Glogovnica         NK Polet – NK Radnički

26.09.2021 16:00 Miholec             NK Ratar – NK Jedinstvo

26.09.2021 16:00 Podravska Selnica     NK Drava (SP) – NK Sabarija

26.09.2021 16:00 Zablatje         NK Udarnik – NK Dragovoljac

Kolo 7

02.10.2021 16:00 Subotica Podravska     NK Sabarija – NK Udarnik

03.10.2021 16:00 Bočkovec         NK Dragovoljac – NK Polet

03.10.2021 16:00 Pustakovec         NK Jedinstvo – NK Drava (SP)

03.10.2021 16:00 Križevci         NK Radnički – NK Ratar

Kolo 8

09.10.2021 15:00 Subotica Podravska     NK Sabarija – NK Dragovoljac

10.10.2021 15:00 Glogovnica         NK Polet – NK Ratar

10.10.2021 15:00 Križevci         NK Radnički – NK Drava (SP)

10.10.2021 15:00 Pustakovec         NK Jedinstvo – NK Udarnik

Kolo 9

16.10.2021 15:00 Subotica Podravska     NK Sabarija – NK Polet

17.10.2021 15:00 Bočkovec         NK Dragovoljac – NK Jedinstvo

17.10.2021 15:00 Zablatje         NK Udarnik – NK Radnički

17.10.2021 15:00 Podravska Selnica     NK Drava (SP) – NK Ratar

Kolo 10

24.10.2021 15:00 Glogovnica         NK Polet – NK Drava (SP)

24.10.2021 15:00 Miholec             NK Ratar – NK Udarnik

24.10.2021 15:00 Križevci         NK Radnički – NK Dragovoljac

24.10.2021 15:00 Pustakovec         NK Jedinstvo – NK Sabarija

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti