Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Preko Trnja do zvijezda: križevački nogometaši novom pobjedom i dalje na vrhu Druge lige

Nogometaši Radnika Križevci u Drugoj nogometnoj ligi nastavljaju s odličnim rezultatom. Pala je pobjeda i na subotnjem gostovanju kod Trnja u zagrebu rezultatom 2:0.

Poveli su Križevčani u 34. minuti, a strijelac je bio Tomislav Turčin. Isti je igrač zapečatio sudbinu domaćina u 82. minuti. Dodajmo i da je domaćin od 72. minute igrao s igračem manje.

Tomislav Turčin
Tomislav Turčin // Foto: Silvia Novosel / KŽ sport

U idućem kolu Križevčani u derbiju 11. kola dočekuju Jadran iz Luke Ploče, a utakmica se igra u subotu, 28. listopada, s početkom u 15 sati.

Nakon toga, slijedi i povijesna utakmica protiv ponajboljeg HNL kluba Gorice u Velikoj Gorici u osmini finala Hrvatskog kupa. Taj je susret na rasporedu na blagdan Svih svetih, 1. studenog, s početkom u 16.30 sati.