Četvrtak, 2. svibnja 2024.

[FOTO] PRVA ŽNL Močilani zabili sedam komada u Žabnu, četiri gola Snozyka u Hlebinama, Starigrad slavio u Prugovcu

Tomislav je u Drnju u dosta nervoznom derbiju s puno žutih i dva crvena kartona svladao susjede iz Peteranca rezultatom 1:0

Nakon što je u subotu Miklinovec uvjerljivo svladao Rudar iz Glogovca, u nedjelju je kompletirano 8. kolo Prve županijske lige.

Nogometaši Močila ostvarili su uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Svetom Ivanu Žabnu, svladali su domaći Tomislav rezultatom 2:7.

Hat-trick za Močilane je zabio Josip Horvatinović, a po jedan pogodak postigli su Denis Šteingel, Filip Palčić, Domagoj Drk i Marko Švagelj. Za domaćina su strijelci bili Matija Dimović i Željko Dubravec.

Tomislav je u Drnju u dosta nervoznom derbiju s puno žutih i dva crvena kartona svladao susjede iz Peteranca rezultatom 1:0. Jedini pogodak djelo je Hrvoja Bačija u prvom poluvremenu, pritom se lopta odbila od jednog gostujućeg igrača i prevarila vratara Panonije.

Starigrad se vratio na pobjedničku stazu slavljem kod vrlo dobrog Prugovca. Kod rezultata 0:0 gostujući vratar Luka Štander obranio je kazneni udarac domaćina, potom i penal kojeg je sudac ponovio, da bi iz kontre Pavešić zabio za vodstvo Starigrada. Završilo je 1:3.

Osvit je u Novigradu Podravskom uzeo puni plijen, a gledatelji su vidjeli osam pogodaka. Đelekovčani su ostvarili pobjedu rezultatom 3:5, a pogotke su postigli Patrik Lopatnik, Mislav Juras u dva navrata, Goran Bukvić te Stjepan Juras.

Anatoliy Snozyk postigao je sva četiri pogotka za Graničar koji je nastavio pobjednički niz i na gostovanju kod Lipe u Hlebinama. Mladi Ukrajinac zabijao je u 10., 57., 60. i 66. minuti.

U Koprivničkom Ivancu Sloga je bila uvjerljiva protiv Kalinovca te upisala trijumf rezultatom 5:0.