Sjajni rezultati koprivničkih atletičara na Trakošćanu, Tara Rušak osvojila zlato

U prekrasnoj prirodi oko dvorca Trakošćana prošle je nedjelje održana 8. utrka za mač grofa Draškovića.

Na glavnoj utrci od 10 kilometara, koja se boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske, nastupile su koprivničke atletičarke Tara Rušak, koja je stazu, odnosno dva kruga oko trakošćanskog “jezera” (trenutačno je isušeno) istrčala za 57:35 minuta te u kategoriji žena do 19 godina zauzela prvo mjesto, dok je Marija Vladušić istu stazu istrčala za 01:00:38 te u kategoriji žena od 50 godina zauzela četvrto mjesto.

Muški predstavnik koprivničkog atletskog kluba Josip Jagarinec u kategoriji M50 zauzeo je peto mjesto s istrčanim vremenom 46:37 minuta.

Utrku od pet kilometara istrčale su Mirjana Hanžek s vremenom 35:16, Marina Matota u vremenu 36:06 i Sonja Rušak s vremenom 36:46.