Slaven Belupo nije uspio pobijediti Šibenik

Nogometaši Slaven Belupa u 4. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige remizirali sa Šibenikom, na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 0:0.

Trener Tomislav Stipić u odnosu na utakmicu u Splitu protiv Hajduka prije otprilike dva tjedna napravio je jednu zamjenu u prvom sastavu. U vrhu napada od prve je minute umjesto Etoundija krenuo Krstanović.

Velikom prilikom susret je otvorio Šibenik. Jurić je sam izašao ispred Filipovića, ali je loptu poslao pokraj gola.

Novu veliku priliku u 21. minuti imao je Čurić koji je iz idealne situacije, s otprilike 7 metara, loptu poslao iznad grede.

Prvi pokušaj koprivničke momčadi vidjeli smo u 33. minuti kada je Goda centrirao, a Krstanović glavom bio neprecizan.

Pokušao je Bogojević nedugo zatim nakon gužve u šesnaestercu, ali nije bio precizan.

U 38. minuti udarac Jurića s 20-ak metara lijepom je paradom obranio Filipović.

Koprivnička je momčad veliku priliku za vodstvo propustila u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Krstanović promašio kazneni udarac.

Drugo poluvrijeme bolje je otvorila koprivnička momčad.

Bogojević je pucao glavom u 51. minuti, ali pokraj vratnice. Pokušao je i Boakye sedam minuta kasnije, no njegov udarac s vrha šesnaesterca gostujuća je momčad odbila u korner.

Udarac Etoundija u 83. minuti završio je na gredi gola Šibenika.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao iako je u 90. minuti golman Labrović obranio nemoguće kada je Etoundi pucao glavom.

U idućem kolu koprivnička će momčad gostovati u Zagrebu kod Dinama. Utakmica na Maksimiru igrat će se u subotu s početkom u 19:05.