Srijeda, 24. travnja 2024.

Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici ponovno poražen od drugoligaša

Slavenovi će nogometaši novu prijateljsku utakmicu igrati već u nedjelju kada od 14 sati u Koprivnici gostuje vinkovački drugoligaš Cibalia

Nakon minimalnog poraza od drugoligaša Orijenta na mini pripremama u Medulinu, nogometaši Slavena Belupa u subotu su u Koprivnici, na umjetnom travnjaku, ugostili drugoligaša Sesvete.

Gosti su slavili rezultatom 4:2, iskoristivši brojne promašaje Farmaceuta.

Sesvete su povele u 15. minuti preko Kozića, dok je za 1:1 zabio Knoll u 30. minuti. Topić je dvije minute kasnije bio precizan za novo vodstvo gostiju, a za novo izjednačenje pogodio je još jednom Knoll, i to u 37. minuti susreta.

U drugom poluvremenu trener Farmaceuta Tomislav Stipić promijenio je cijelu momčad, a Sesvete su golovima Majića u 80. i Lovrića u 87. došle do pobjede.

Zanimljivo je da su nogometaši Slavena cijelu utakmicu igrali s čepićima u ušima.

Nogometaši Slavena Belupa cijelu utakmicu igrali s čepićima u ušima! Evo zbog čega…

Stipićevi će nogometaši novu prijateljsku utakmicu igrati već u nedjelju kada od 14 sati u Koprivnici gostuje vinkovački drugoligaš Cibalia.

Prijateljska utakmica, Koprivnica, 16.01.2021.

Slaven Belupo – Sesvete 2:4

Slaven Belupo: Filipović – Bogojević, Prce, Božić, van Bruggen, Goda – Glavčić, Bačelić Grgić, Lulić – Iličić, Knoll. Još su igrali: Čović, Čovo, Etoundi, Liklin, Mlinar, Paracki, Turanjanin, Zvonarek, Laušić, Janković, Jeffren, Krstanović. Trener: Tomislav Stipić.

Sesvete: Krkalić, Mikulić, Komorski, Kastrati, Brigić, Kožić, Zenko, Topić, Malekinušić, Sunagić, Geljić. Još su igrali: Ćabraja, Večerić, Čeko, Sabljo, Majcenić, Stojanović, Majić, Bošković, Bičanić, Matić, Lovrić, Ravlija. Trener: Dino Babić.