SuperSport HNL: Dinamo remizirao na Rujevici, Šarlija strijelac u pobjedi Hajduka protiv Varaždina

Svoj prvi pogodak na Poljudu postigao Koprivničanac Zvonimir Šarlija

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 15. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Dinamo je u derbiju remizirao s Rijekom na Rujevici. Goste je u vodstvo doveo Špikić u 41. minuti, a u 53. minuti izjednačio je Selahi.

Modri su u završnici stigli do novog vodstva, strijelac je bio Perić u 81. minuti.

No, tu nije bio kraj, Rijeka je izjednačila na 2:2 u 88. minuti golom Mitrovića.

Hajduk je na Poljudu s 3:1 svladao Varaždin. Bijele je u vodstvo doveo Pukštas u 35. minuti, a u 39. je svoj prvi pogodak na Poljudu postigao Koprivničanac Zvonimir Šarlija kojem je to drugi ovosezonski gol.

Za 3:0 zabio je Krovinović u 66. minuti, dok je konačnih 3:1 autogolom postavio Uremović. Hajduk je nakon remija na Rujevici povećao prednost uoči prvenstvene stanke.