SuperSport HNL: Hajduk slavio u Gradskom vrtu, Osijek šest kola bez pobjede

U sljedećem kolu Osijek dočekuje Šibenik, dok je Hajduk domaćin Slavenu Belupu

U Osijeku je u nedjelju odigrana posljednja utakmica 25. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Osijeka i Hajduka.

Splićani su poveli golom Marka Livaje iz kaznenog udarca u 28. minuti, a na konačnih 0:2 povisio je Dario Melnjak u 35. minuti.

Hajduk je pobjedom u Gradskom vrtu pobjegao Osijeku na 11 bodova razlike. Osijek je šest utakmica bez pobjede te mu opasno visi i treće mjesto…

U sljedećem kolu Osijek dočekuje Šibenik, dok je Hajduk domaćin Slavenu Belupu.

SuperSport HNL: Nogometaši Varaždina izgubili na Rujevici, Rijeka preuzela četvrto mjesto

REZULTATI 25. KOLA: Gorica – Istra 1961 5:4, Lokomotiva – Slaven Belupo 1:0, Šibenik – Dinamo 2:1, Rijeka – Varaždin 3:1, Osijek – Hajduk 0:2.

PAROVI 26. KOLA: Varaždin – Gorica (petak, 17.00), Osijek – Šibenik (subota, 16.00), Hajduk – Slaven Belupo (subota, 18.10), Istra 1961 – Lokomotiva (nedjelja, 15.00), Dinamo – Rijeka (nedjelja, 17.30).

ZAOSTALA UTAKMICA 15. KOLA: Istra 1961 – Dinamo (srijeda, 17.00).