Subota, 16. listopada 2021.

SVE NA JEDNOM MJESTU Donosimo vam raspored vikend utakmica u županijskim ligama diljem Podravine i Prigorja

Prošlog vikenda utakmice prvog kola odgođene su zbog nepovoljne epidemiološke situacije vezane uz koronavirus

Preporučujemo

Ovog vikenda konačno će započeti nova sezona u županijskim ligama Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Prošlog vikenda utakmice prvog kola odgođene su zbog nepovoljne epidemiološke situacije vezane uz koronavirus, a odluku o odgodi utakmica zajednički su donijeli županijski Stožer civilne zaštite i županijski Nogometni savez.

Iako je ova odluka na snazi trebala biti do 31. kolovoza, ona je sada promijenjena i zabrana odigravanja utakmica vrijedi samo do petka, 28. kolovoza.

Za vikend utakmice će se igrati od 2. kola, a neodigrano 1. kolo odigrat će se naknadno.

Prva ŽNL

  30.08.2020 17:00 Hlebine NK Lipa – NK Tomislav Radnik -:-  
  30.08.2020 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Mladost (S) -:-  
  30.08.2020 17:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Panonija -:-  
  30.08.2020 17:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Sloga -:-  
  30.08.2020 17:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Miklinovec -:-  
  30.08.2020 17:00 Ždala NK Prekodravac – NK Borac -:-  
  29.08.2020 17:00 Molve NK Mladost Molve – NK Osvit -:-  

Druga ŽNL

  30.08.2020 16:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Gošk -:-  
  30.08.2020 17:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Podravec -:-  
  30.08.2020 17:00 Starigrad NK Starigrad – NK Fugaplast -:-  
  30.08.2020 17:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Omladinac -:-  
  30.08.2020 17:00 Prugovac NK Prugovac – NK Čvrstec -:-  
  30.08.2020 17:00 Reka NK Reka – NK Drava (PS) -:-  
  30.08.2020 17:00 Koprivnica NK Močile – NK Mladost (KB) -:-  

Treća ŽNL KC-ĐU

  30.08.2020 17:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Rudar (B) -:-  
  30.08.2020 17:00 Podravska Selnica NK Drava – NK Bušpan -:-  
  30.08.2020 17:00 Novo Virje NK Graničar (NV) – NK Jedinstvo -:-  
  30.08.2020 17:00 Rasinja NK Rasinja – NK Jadran-Galeb -:-  
  30.08.2020 17:00 Subotica Podravska NK Sabarija – NK Bilogora -:-  
  30.08.2020 17:00 Koprivnica NK Zagorec – NK Udarnik -:-  

Treća ŽNL KŽ

30.08.2020 17:00 Miholec NK Ratar – NK Polet -:-
  30.08.2020 17:00 Bočkovec NK Dragovoljac – NK Radnički -:-  
  30.08.2020 17:00 Veliki Raven NK Mladost (VR) – NK Mladost (C) -:-  
  30.08.2020 17:00 Sveti Petar Orehovec NK Prigorje – NK Sokol -:-  

Najnovije objave