-4.6 C
Zagreb
Nedjelja, 17. siječnja 2021.

SVE NA JEDNOM MJESTU Pogledajte raspored utakmica u svim županijskim nogometnim ligama Podravine i Prigorja

U nastavku vam donosimo sve rezultate prošlog kola, najnovije ljestvice i raspored svih utakmica nadolazećeg vikenda

Preporučujemo

Dinamova zaklada darovala pomoć u potresu razorenim Peckima

Zaklada Nema predaje izvijestila je u subotu da su tijekom proteklih 15 dana prikupili gotovo 668.000 kuna i kupili kontejnere prilagođene za stanovanje za...

Rukometašice Podravke Vegete moraju pobijediti Rumunjke: ‘Idemo cure, svi smo uz vas’

Težak poraz doživjele su rukometašice Podravke Vegete prošle subote u Danskoj u 10. kolu skupine B DELO Lige prvakinja. Domaći Odense još je jednom...

Velika nada Slavena Belupa na meti talijanskog prvoligaša bogate povijesti

Prema pisanju portala Calciomercato.it, talijanski prvoligaš Parma, klub slavne povijesti, dvostruki osvajač Kupa UEFA i osvajač Kupa pobjednika kupova, iznimno je zainteresiran za mladog...

Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici ponovno poražen od drugoligaša

Nakon minimalnog poraza od drugoligaša Orijenta na mini pripremama u Medulinu, nogometaši Slavena Belupa u subotu su u Koprivnici, na umjetnom travnjaku, ugostili drugoligaša...

Pred nama su nova nogometna uzbuđenja u županijskim ligama diljem Podravine i Prigorja.

U nastavku vam donosimo sve rezultate prošlog kola, najnovije ljestvice i raspored svih utakmica nadolazećeg vikenda.

PRVA ŽNL, 8. kolo:

Lipa – Viktorija 1:1, Drava (NP) – Kalinovac 7:0, Prekodravac – Bratstvo 0:10, Mladost Molve – Tomislav Radnik 1:0, Osvit – Mladost (S) 2:0, Borac – Panonija 5:0, Miklinovec – Sloga 2:3.

1. NK Sloga 7 6 1 0 25 6 +19 19
2. NK Bratstvo 7 6 0 1 34 6 +28 18
3. NK Mladost Molve 7 6 0 1 14 6 +8 18
4. NK Borac 7 5 1 1 22 4 +18 16
5. NK Lipa 7 4 1 2 12 10 +2 13
6. NK Drava (NP) 7 4 0 3 15 26 -11 12
7. NK Tomislav Radnik 7 3 1 3 12 9 +3 10
8. NK Panonija 7 3 0 4 16 14 +2 9
9. NK Viktorija 7 2 3 2 8 11 -3 9
10. NK Mladost (S) 7 2 1 4 13 15 -2 7
11. NK Osvit 7 2 0 5 7 20 -13 6
12. NK Prekodravac 7 1 1 5 7 27 -20 4
13. NK Miklinovec 7 0 1 6 6 16 -10 1
14. NK Kalinovac 7 0 0 7 4 25 -21 0

Prva ŽNL, 9. kolo, 18. listopada, 15 sati: NK Bratstvo – NK Mladost Molve / 11 sati, NK Sloga KI – NK Lipa, NK Panonija – NK Miklinovec, NK Mladost (S) – NK Borac, NK Tomislav Radnik – NK Osvit, NK Kalinovac – NK Prekodravac, NK Viktorija – NK Drava (NP).

DRUGA ŽNL, 8. kolo:

Hrvatski Bojovnik – Gornja Rijeka 1:1, Prugovac – Starigrad 2:2, Reka – Rudar (G) 1:11, Močile – Gošk 2:0, Mladost (KB) – Podravec 4:1, Drava (PS) – Fugaplast 2:0, Čvrstec – Omladinac 3:2.

1. NK Drava (PS) 7 6 1 0 22 8 +14 19
2. NK Starigrad 7 4 2 1 19 7 +12 14
3. NK Rudar (G) 7 4 0 3 22 9 +13 12
4. NK Močile 7 4 0 3 14 8 +6 12
5. NK Podravec 7 4 0 3 12 9 +3 12
6. NK Čvrstec 7 4 0 3 15 17 -2 12
7. NK Omladinac 7 3 2 2 20 11 +9 11
8. NK Gošk 7 3 2 2 9 8 +1 11
9. NK Prugovac 7 3 1 3 11 12 -1 10
10. NK Fugaplast 7 3 0 4 13 14 -1 9
11. NK Mladost (KB) 7 2 1 4 15 15 0 7
12. NK Gornja Rijeka 7 2 1 4 5 16 -11 7
13. NK Hrvatski bojovnik 7 1 2 4 11 19 -8 5
14. NK Reka 7 0 0 7 5 40 -35 0

Druga ŽNL, 9. kolo, 17. i 18. listopada, 15 sati: NK Starigrad – NK Reka / subota, NK Gošk – NK Mladost (KB) / subota, NK Gornja Rijeka – NK Prugovac / subota, NK Omladinac – NK Hrvatski bojovnik, NK Fugaplast – NK Čvrstec, NK Podravec – NK Drava (PS), NK Rudar (G) – NK Močile.

TREĆA ŽNL, 8. kolo:

Grupa KC-ĐU

Mičetinac – Rasinja 0:0, Sabarija – Graničar (NV) 3:2, Zagorec – Drava 6:1, Udarnik – Rudar (B) 0:1, Bilogora – Bušpan 3:3., Jadran-Galeb – Jedinstvo 6:0.

1. NK Zagorec 7 6 0 1 24 8 +16 18
2. NK Mičetinac 7 5 2 0 24 5 +19 17
3. NK Rudar (B) 7 5 1 1 18 10 +8 16
4. NK Jadran-Galeb 7 4 1 2 18 11 +7 13
5. NK Bušpan 7 3 3 1 28 23 +5 12
6. NK Graničar (NV) 7 3 2 2 20 19 +1 11
7. NK Bilogora 7 2 2 3 11 12 -1 8
8. NK Rasinja 7 1 3 3 12 16 -4 6
9. NK Jedinstvo 7 2 0 5 12 23 -11 6
10. NK Udarnik 7 1 1 5 12 17 -5 4
11. NK Drava 7 1 1 5 11 31 -20 4
12. NK Sabarija 7 1 0 6 8 23 -15 3

Treća ŽNL Koprivnica, 9. kolo, 18. listopada, 15 sati: NK Rudar (B) – NK Bilogora / 10 sati, NK Jedinstvo – NK Mičetinac, NK Bušpan – NK Jadran-Galeb, NK Drava PS – NK Udarnik, NK Graničar (NV) – NK Zagorec, NK Rasinja – NK Sabarija.

Grupa KŽ

Ratar – Prigorje 2:0, Mladost (VR) – Sokol 0:1, Dragovoljac – Mladost (S) 0:6, Polet – Radnički 0:12.

1. NK Sokol 7 5 2 0 32 3 +29 17
2. NK Ratar 6 4 1 1 27 7 +20 13
3. NK Mladost (C) 6 4 1 1 25 13 +12 13
4. NK Dragovoljac 7 3 1 3 20 18 +2 10
5. NK Radnički 7 1 5 1 20 11 +9 8
6. NK Mladost (VR) 7 1 3 3 13 15 -2 6
7. NK Prigorje 7 1 3 3 9 16 -7 6
8. NK Polet 7 0 0 7 3 66 -63 0

Treća ŽNL Križevci, 9. kolo, 18. listopada, 15 sati: NK Polet – NK Ratar, NK Radnički – NK Dragovoljac, NK Mladost (C) – NK Mladost (VR), NK Sokol – NK Prigorje.

Najnovije objave

Dinamova zaklada darovala pomoć u potresu razorenim Peckima

Zaklada Nema predaje izvijestila je u subotu da su tijekom proteklih 15 dana prikupili gotovo 668.000 kuna i kupili kontejnere prilagođene za stanovanje za...

Cvekov kutak / Bara: Moj Franc ne pije, ne puši, ne karta se i ne juri ženske!

BARA: Moj Franc ne pije, ne puši, ne karta se i ne juri ženske! ŠTEFA: A jel' već dugo šlagiran? Vicomat: Robert Cvek

Rukometašice Podravke Vegete moraju pobijediti Rumunjke: ‘Idemo cure, svi smo uz vas’

Težak poraz doživjele su rukometašice Podravke Vegete prošle subote u Danskoj u 10. kolu skupine B DELO Lige prvakinja. Domaći Odense još je jednom...

Velika nada Slavena Belupa na meti talijanskog prvoligaša bogate povijesti

Prema pisanju portala Calciomercato.it, talijanski prvoligaš Parma, klub slavne povijesti, dvostruki osvajač Kupa UEFA i osvajač Kupa pobjednika kupova, iznimno je zainteresiran za mladog...

Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici ponovno poražen od drugoligaša

Nakon minimalnog poraza od drugoligaša Orijenta na mini pripremama u Medulinu, nogometaši Slavena Belupa u subotu su u Koprivnici, na umjetnom travnjaku, ugostili drugoligaša...