Tomislav iz Drnja obranio naslov pobjednika Kirbijevog memorijala

U Drnju je prošlog vikenda odigran Memorijalni nogometni turnir u spomen na prerano preminulog Matiju Kapetanića – Kirbija.

U organizaciji Nogometnog kluba Tomislav iz Drnja sudjelovale su seniorske momčadi Tomislava, Osvita iz Đelekovca, Starigrada te Mladosti iz Sigeca.

U polufinalu je Osvit bio bolji od Starigrada rezultatom 2:1, dok je Tomislav svladao Mladost s visokih 6:0.

U finalu je županijski prvoligaš iz Drnja nadvisio rivala iz Đelekvoca s 4:0, dok je u ogledu za treće mjesto Starigrad svladao Mladost 3:1.

U prijateljskom ogledu veterana Drnje je pobjedilo Starigrad 4:2.

Pehare je uz predsjednika Brunca predstavnicima momčadi uručila Matea Kapetanić, kći pokojnog Romana.

Iako je Tomislav osvojio prvo mjesto, najveći pljesak dobio je Luka Kapetanić koji je preuzeo pehar za 3. mjesto u ime ekipe Starigrada, kao igrač mlađih kategorija tog kluba.

”Hvala svim ekipama, hvala obitelji Kapetanić koja je oba dana pratila turnir te se družila s nama i veliko hvala kuharima Damiru i Đeleu koji su skuhali odličan gulaš koji se dijelio tijekom utakmica i nakon finala na večeri u društvenom domu u Drnju”, poručuju iz NK Tomislava.