Nedjelja, 5. svibnja 2024.

TREĆA LIGA Koprivnici bod u Kotoribi, Polet slavio u Ludbregu, Međimurje, Varteks i Rudar iskoristili prednost domaćeg terena

U subotu su na rasporedu bile utakmice 11. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever

U subotu su na rasporedu bile utakmice 11. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Varteks je u Varaždinu s 2:0 pobijedio Pitomaču, a pogotke su postigli Matija Kanceljak u 32. minuti i Saša Stojko u 34. minuti.

Nogometaši Koprivnice odigrali su neriješeno na gostovanju kod Graničara u Kotoribi. Gosti su poveli već u 1. minuti, odnosno 50. sekundi, a strijelac je bio Mbou Eloundou Marc-Randy.

Domaćin je bolju igru naplatio izjednačujućim pogotkom, u 83. minuti strijelac za konačnih 1:1 bio je Dean Volar.

Rudar je u Murskom Središću s 2:0 bio bolji od Dinama iz Domašinca, a strijelci su bili Nedeljko Kevin u 10. minuti i Vinko Evald u 77. minuti.

Vdeći Polet iz Svetog Martina na Muri uspješno je odradio i gostovanje u Ludbregu. Domaću Podravinu pobijedio je s 3:2.

Za Ludbrežane su strijelci bili Mario Sačer u 2. minuti i Giovanny De Moraes Gomes u 70. minuti, a za Polet Leonard Mesarić u 69. minuti, Havaić autogolom u 74. minuti i Silvestar Žganec u 76. minuti.

Međimurje je još u Čakovcu s 2:0 pobijedilo Viroviticu.