Srijeda, 1. svibnja 2024.

TREĆA LIGA Rudari slavili u Koprivnici, uvjerljivi Dinamo i Polet, pobjeda Pitomače, remi Međimurja i Varteksa

Iza nas su i utakmice 10. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever

Iza nas su i utakmice 10. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Koprivnica je na domaćem terenu minimalno poražena od Rudara iz Murskog Središća. Pogodak vrijedan sva tri boda zabio je Kevin Nedeljko u 13. minuti. Dodajmo i da za Koprivnicu u 55. minuti najstrožu kaznu nije iskoristio Ivo Anić. Obranio mu je gostujući vratar Niko Kodba.

Međimurje i Varteks iz Varaždina podijelili su bodove bez pogotka u Čakovcu,a minimalnu pobjedu ostvarila je Pitomača kod kuće protiv Graničara iz Kotoribe pogotkom Olorunfemija.

Dinamo iz Domašinca s 3:0 slavio je protiv Podravine iz Ludbrega, dok je vodeći Polet iz Svetog Martina na Muri s 5:0 slavio u Virovitici. Dva gola zabio je Perčić, a po jedan Patafta, Jambres (11m) i Štefanec.