Četvrtak, 18. travnja 2024.

Uvjerljiva pobjeda rukometašica Podravke Vegete protiv Osijeka u domaćem prvenstvu

Utakmica s višestrukim osvajačicama Lige prvakinja, ekipom Gyora, na rasporedu je u subotu, 6. veljače, u 18 sati u koprivničkoj sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović

Rukometašice Podravke Vegete i dalje su stopostotne u domaćem prvenstvu. Imaju svih osam pobjeda, ali i nekoliko utakmica zaostatka.

Između utakmica Lige prvakinja Kokice su u četvrtak uvjerljivo svladale Osijek rezultatom 32:25.

Već na poluvremenu bilo je 19:8, a u nastavku su Osječanke smanjile razliku. Za Podravku su zaigrale i mlade snage.

Najefikasnije u ekipi Zlatka Saračevića bile su Ana Buljan sa šest golova, Nikolina Zadravec s pet golova te Dragica Džono s četiri gola.

Kod Osijeka Dora Lacković zabila je čak 10 golova.

Utakmica s višestrukim osvajačicama Lige prvakinja, ekipom Gyora, na rasporedu je u subotu, 6. veljače, u 18 sati u koprivničkoj sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović, a i ovaj europski ogled odigravat će se bez prisutnosti publike sukladno epidemiološkim mjerama.