Subota, 20. travnja 2024.

Varaždinci pogotkom Šege u zadnjoj minuti uzeli bod na gostovanju kod Opatije

Domaćin je bolje krenuo u susret i poveo pogotkom Belančića, a onda je u drugom dijelu Knežević zabio u 69. minuti za 2:0

U sklopu devetog kola Druge HNL momčad Varaždina otputovala je na Kvarner, točnije u Opatiju gdje ih je dočekao istoimeni domaćin. Varaždinci su otputovali na Jadran kao šestoplasirana momčad lige, dok je Opatija bila na desetom mjestu. Igralo se na Kantridi.

Domaćin je bolje krenuo u susret i poveo pogotkom Belančića, a onda je u drugom dijelu Knežević zabio u 69. minuti za 2:0. Varaždinci se nisu predavali već su stisnuli zube i dohvatili izjednačenje.

Prvo je zabio Postonjski za smanjenje vodstva, a onda je i Šego u 92. minuti zabio za vrijedan bod. U idućem kolu Varaždin opet ide u goste, ovog puta kod druge momčadi Osijeka.