ČETVRTA LIGA Hlišć Tehničaru donio preokret i pobjedu, Imbriovec napokon pobijedio

Pitomača je kod kuće poražena od Slatine s 1:3, dok je đurđevački Graničar izgubio u Garešnici odigravši 4:0

Većina susreta Četvrte, međužupanijske lige igrana je danas, dok su tri na rasporedu sutra. Borac iz Imbriovca napokon je slavio, a ‘žrtva’ je bio NK Graničar iz Legrada. Igrali su u Legradu, a Borac je golovima Horvatinovića i Bastašića uzeo sva tri boda s Fizeša.

Pitomača je kod kuće poražena od Slatine s 1:3, dok je đurđevački Graničar izgubio u Garešnici odigravši 4:0. Tehničar je gostovao kod fenjeraša u Suhopolju te je nakon 90 minuta pobijedio 1:2. Do pobjede su došli preokretom, oba pogotka za Tehničar zabio je Hlišć. Poveli su domaćini preko Erica Akassoua u 21. minuti, da bi Hlišć golovima u 51. i 82. minuti sve okrenuo i razveselio Tehničar.

Sutra igraju Ferdinandovac i Mladost Kloštar Podravski, Graničar Bušetina i Čazma te Dinamo Predavac i Bilogora 91.