VIDEO Zadovoljni Zekić nakon Slavenove pobjede: ‘Nadam se da je ovo novi početak našeg uzleta’

Prva je to pobjeda Slavena na domaćem terenu nakon 23. listopada prošle godine i slavlja protiv Rijeke

Zadovoljan je bio trener Slavena Belupa Zoran Zekić nakon pobjede protiv pulske Istre u 27. kolu SuperSport HNL-a. Njegova momčad u Koprivnici je slavila rezultatom 2:0.

Farmaceuti su poveli u 39. minuti. Marina je ubacio s desne strane, a Mudražija je potom glavom prebacio Majkića za vodstvo Slavena. Točku na ‘i’ stavio je iskusni Krstanović u 73. minuti. Bosec je napravio sjajan posao, prošao je po lijevoj strani i potom uposlio Krstanovića koji iz blizine šalje loptu u praznu mrežu pulske Istre.

Važna su to tri boda Farmaceuta koji su sada, barem privremeno, skočili na peto mjesto prvenstvene ljestvice. Prva je to prvenstvena pobjeda Slavena na domaćem terenu nakon 23. listopada prošle godine i slavlja protiv Rijeke.

– Taktički smo odradili perfektnu utakmicu. Dečki su bili koncentrirani i ispunili sve što smo htjeli. Zabili smo prvi gol u pravo vrijeme. Nadam se da će nam ova utakmica dati vjere i samopouzdanja za zadnji krug prvenstva, da je ovo novi početak našeg uzleta – rekao je Zoran Zekić nakon pobjede protiv Istre.

Dodao je da je najbitnije da su ovom pobjedom ostali u igri za visok plasman koji bi mogao voditi u Europi i da se imaju za što boriti.