Srijeda, 24. travnja 2024.

Antonia Ružić zaustavljena u četvrtfinalu turnira u Portugalu

Antonia Ružić danas je izgubila četvrtfinalni susret ITF turnira u portugalskom Funchalu protiv Slovakinje Kristine Kučove, inače 111. igračice svijeta, pišu Međimurske novine.

Međimurska tenisačica odlično je krenula u prvom setu, no 31-godišnja Slovakinja preokreće rezultat u svoju korist te uzima prvi set sa 6:3.

U drugi set talentirana Orehovčanka kreće još bolje, uzima prva četiri gema, no iskusna Kučova sve uspijeva nadoknaditi i na kraju slaviti sa 6:4 te ukupno u setovima 2:0.

Veliki Antonijin niz prekinut je prvim porazom nakon tri mjeseca te čak 15. uzastopnih pobjeda. Neovisno o porazu, naša tenisačica ponovno je dokazala svoju odličnu kvalitetu.