Petak, 19. travnja 2024.

FOTO Slaven Belupo zaustavljen i u Križevcima, pred Zekićem je puno posla

Nakon što su prošlog petka izgubili od Hrvatskog dragovoljca, nogometaši Slavena Belupa danas su odigrali i prvu utakmicu pod vodstvom novog trenera Zorana Zekića.

Gostovali su u Križevcima kod trećeligaša Radnika-Križevci, vrlo kvalitetne momčadi u okvirima svoje lige. Pokazali su domaći igrači kvalitetu i znanje od samog početka.

Tako je već u 12. minuti za vodstvo domaćina pogodio Romano Lisjak, igrač na posudbi iz Slavena, a u 26. minuti na 2:0 povisio je Marko Nikolić, prošle sezone najbolji strijelac Četvrte lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ u dresu Mladosti iz Kloštra Podravskog. Nikolić je bio nuđen i Slavenu, ali su u koprivničkom prvoligašu imali druge opcije.

Stoper Matko Zirdum smanjio je na 2:1 u 38. minuti, s tim rezultatom otišlo se na odmor. Izjednačenje je stiglo početkom nastavka, napadač Nedim Hadžić bio je strijelac za 2:2.

Rezultat se do kraja nije mijenjao, iako su gosti iz Koprivnice do kraja imali terensku inicijativu i premoć u posjedu lopte. Pred Zekićem je u svakom slučaju puno posla…

Sastav Slavena Belupa: Marković – Hlevnjak, Zirdum, van Bruggen, Goda – Paracki, Kocijan, Brković – Grgić, Krstanović, Laušić. Drugo poluvrijeme: Sušak – Bogojević, Soldo, Muratović, Utin – Glavčić, Marina, Mlinarić – Bosec, Hadžić, Monjac. Trener: Zoran Zekić.

Snimku cijele utakmice možete pogledati OVDJE.