Petak, 26. travnja 2024.

FOTO Vadla, Herceg i Turković rasturili na moto utrci Prvenstva Hrvatske u Požegi

Trojica podravskih vozača, Boris Vadla, Ninoslav Herceg i Boris Turković, nastupila su proteklog vikenda na moto utrci Prvenstva Hrvatske na stazi Glavica u Požegi. I bili su sjajni

Ninoslav Herceg (5) iz Koprivnice na svom Suzukiju GSXR 750 subotnju je kišnu utrku u klasi 9 OMU završio na odličnom trećem mjestu, dok je u nedjelju završio utrku na petom mjestu.

Boris Vadla (92) iz Malog Otoka na svom BMW-u 1000 RR odvozio je svoju prvu utrke sezone 2022. u klasi 1000 SST. Zbog jake kiše i lošeg vremena u subotu, obje utrke vozile su se u nedjelju te je Vadla u obje utrke postigao odlično prvo mjesto i ostvario najbrži krug u klasi 1000 SST te tako otvorio sezonu utrka na najbolji mogući način.

Boris Turković (19) iz Koprivničkog Ivanca na svojoj Yamahi R1 u prvoj utrci klase Big Boys, pak, osvojio je osmo mjesto, dok je u drugoj utrci završio sedmi.

Sljedeća utrka Prvenstva Hrvatske za OMU na rasporedu je 12. lipnja u Novoj Rači gdje će nastupiti Ninoslav Herceg, dok je za CMU i OMU na rasporedu 19. lipnja u Križevcima gdje će nastupiti sva trojica.