Kristijan Bistrović na rođendan zabio za pobjedu Karagümrüka

Krsitijan Bistrović, mladi vezni igrač iz Imbriovca koji kao posuđeni član ruskog CSKA nastupa za Karagümrük, istaknuo se još jednom dobrom partijom u turskom prvenstvu.

Njegov Karagümrük je u susretu 32. kola na domaćem terenu svladao Kasimpasu, a Bistrović je postigao pogodak za pobjedu negugo nakon ulaska u igru.

Bistrović je u 63. minuti zamijenio Durmaza pri vodstvu Karagumruka 2:0, no u 67. su gosti smanjili na 2:1. Potom je na scenu stupio bivši veznjak Slavena Belupa, koji je u 73. minuti pogodio za 3:1 na asistenciju Emrea Mora.

Uspjela je Kasimpasa smanjiti na 3:2 u 82. minuti, no rezultat se do kraja nije mijenjao.

Karagümrük je trenutačno na 9. mjestu ljestvice turske Superlig s 46 osvojenih bodova u 32 utakmice.

Bistrović je u sezoni 2020./21. nastupao i za Kasimpasu kao posuđeni član CSKA, a ovo mu je bio prvi pogodak u turskom prvenstvu.

Posebno je zanimljivo da ga je postigao na svoj 24. rođendan!