Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Mladi tenisači i tenisačice ostvarili zapažene rezultate na prvoj ovogodišnjoj ‘desetki’

Teniski klub Koprivnica prošle je subote organizirao Otvoreno prvenstvo Koprivnice za dječake i djevojčice do 10 godina.

Na turniru se okupilo tridesetak djece od kojih su najbrojniji bili igrači Koprivnice.

Kod dječaka su nastupili Fran Bodalec, Vito Treščec i Mark Dombaj, a kod djevojčica Barbara Belčić, Elena Večenaj, Ana Dautanec, Tesa Markić, Hana Škvorc i Paula Pavlović.

Nakon razigravanja po grupama Fran Bodalec plasirao se u “zlatnu” skupinu i osvojio treće mjesto, Viro Treščec bio je drugi u “srebrnoj” skupini, dok je Mark Dombaj zauzeo drugo mjesto u “brončanoj” skupini.

Mladi tenisači Koprivnice

Kod djevojčica je Barbara Belčić osvojila drugo mjesto u “zlatnoj” skupini, Elena Večenaj bila je druga “srebrnoj” skupini. Ana Dautanec i Hana Škvorc plasirale su se u “brončanu” skupinu u kojoj je Ana bila druga, a Hana treća.

Tesa Markić i Paula Pavlović izborile su nastup u “zelenoj” skupini u kojoj je Tesa osvojila prvo mjesto, dok je Paula bila druga.

Već ove subote Teniski klub Koprivnica organizira turnir za najmlađe tenisače u kategorijama do 8 i 9 godina, a početak je u 9 sati.