PRVA ŽNL Tomislav Radnik šokirao Molvarce, Panonija bolja od Kalinovca, Lipa pala u Vojakovcu

U nedjeljnoj matineji, ujedno i u derbiju Prve ŽNL, vodeće Bratstvo je u Kunovcu izgubilo od Tomislava iz Drnja, no Molvarci nisu iskoristili taj kiks

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale četiri utakmice Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Nogometaši Tomislava Radnika u Svetom Ivanu Žabnu su šokirali Mladost Molve visokom pobjedom od 4:0. Tako Molvarci nisu uspjeli iskoristiti kiks vodećeg Bratstva, za kojim i dalje zaostaju četiri boda.

U Novigradu Podravskom bez pogodaka je završio ogled Drave i Osvita iz Đelekovca, dok je posljednjeplasirana Viktorija u Vojakovcu minimalno svladala hlebinsku Lipu.

Panonija je u Peterancu preokretom stigla do pobjede protiv Kalinovca, bilo je 2:1.

U nedjeljnoj matineji, ujedno i u derbiju Prve ŽNL, vodeće Bratstvo je u Kunovcu ugostilo četvrtoplasirani Tomislav iz Drnja.

Unatoč jakom vjetru, publika je mogla vidjeti zanimljivu utakmicu dviju kvalitetnih momčadi. Poluvrijeme je završilo rezultatom 1:1, a konačni rezultat bio je 2:1 za goste iz Drnja.

Poveo je domaćin nakon 28 minuta igre, strijelac je bio Vid Bartolić, ali na samom kraju prvog dijela izjednačava Hrvoje Hrženjak. Tomislav trenera Marija Žuljića preokret je realizirao 20-ak minuta prije kraja susreta, a strijelac je bio Patrik Širić. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i veliko slavlje navijača i igrača Tomislava moglo je početi.

Podsjetimo, u subotu su odigrane dvije utakmice i obje su završile bez pobjednika. U Miklinovcu je Mladost iz Sigeca odigrala 1:1, dok je Sloga iz Koprivničkog Ivanca kao domaćin u Drnju odigrala 2:2 s Močilama. Detaljniji izvještaj možete s tih utakmica pogledati OVDJE.