Nedjelja, 28. travnja 2024.

SuperSport HNL: Varaždinci u uzbudljivoj utakmici osvojili bod na Rujevici

Nogometaši Varaždina večeras su gostovali kod Rijeke u utakmici 7. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Zanimljiv nogomet vidjeli su gledatelji na dobro ispunjenoj Rujevici, a dvoboj je završio rezultatom 2:2.

Rijeku je u vodstvo doveo Janković u 17. minuti, iz kaznenog udarca kojeg je izborio Brodić izjednačio je Postonjski u 70. minuti, a četiri minute kasnije Brodić je zabio za preokret.

U 84. minuti isključen je Pellumbi, a u 86. minuti Rijeka je izjednačila. Janković je iz slobodnjaka pogodio vratnicu, da bi odbijenu loptu u mrežu spremio Obregon.

U osam minuta nadoknade promjene nije bilo, momčad Marija Kovačevića kući se vraća s vrijednim bodom.