Kuglačice Podravke osvojile bod protiv Zagreba, ali ostaje velika žal za pobjedom

Kuglačice Podravke u Prvoj HKL ponovno su imale prednost koju nisu mogle sačuvati do kraja.

U utakmici 12. kola protiv Zagreba u prvom bloku najbolja kod domaćih Matiša (558) osvaja poen za jedan čunj, Zver (528) gubi slabom igrom u zadnjem setu, a Bolić (555) nakon slabog početka igra sve bolje i osvaja poen.

Podravka tada vodi 2:1 i ima prednost od 15 čunjeva.

U drugom bloku Šimunić (525) osvaja sve setove i poen, Vargić (502) gubi poen, a Kolarić (394) osvojivši poen izlazi van nakon trećeg seta i ulazi Lukčin (107).

U posljednjem setu Podravka je izgubila dotadašnju prednost u čunjevima i umjesto dva uzela samo jedan bod. Krajnji rezultat bio je 4:4 (3169:3174, 14:10).

Podravka i sljedeće kolo igra na domaćoj kuglani u Koprivnici kada joj u goste stiže ekipa Siscia s kojom Podravka dijeli šesto mjesto tablice s osam osvojenih bodova.